Ana Sayfa Manşet, Merkez, Tokat Haberler 27 Mayıs 2018 400 Görüntüleme

AK PARTİ SAHAYA İNİYOR

24 Haziran’da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı başkanlık seçimi ve 27. Dönem Erken Genel Seçimlerde Ak Parti listesinden milletvekili adayı olan isimler iftar yemeği ile basın ve teşkilatlarla bir araya geldiler. Düzenlenen programa Ak Parti Milletvekili adayları Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Özlem Zengin, Fatih Akgün, Adem Dizer; Tokat Milletvekilleri Zeyid Arslan, Celil Göçer, Çoşkun Çakır, Tokat Ak Parti İl Başkanı Metin Polat, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VAKİT YENİDEN TARİH YAZMA VAKTİDİR

Açılış Konuşması yapan Tokat Ak Parti İl Başkanı Metin Polat: “Değerli dava arkadaşlarım değerli yol arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz hepinizi sevgi ve saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Değerli dava arkadaşlarım vakit yeniden yollara düşme vakti yeniden tarih yazma vaktidir. Rabbim İnşallah birlik beraberlik içinde olmayı güçlü olmayı ve 24 Haziranda yeniden zafer kazanmayı bizlere nasip etsin.Ak Parti davasına bu zamana kadar gönül vermiş omuz vermiş tüm kardeşlerimiz Ak parti teşkilatlarının ve cumhurbaşkanımızın bu zamana kadar yetimin yoksulun,garibanın,Suriyelinin,mısırlının ve dünyanın dört bir tarafında ümmetin duasına ortak olma o duadan pay alma gibi bir güzelliğimiz var.Bu davaya gönül vermiş,omuz vermiş, bu dava uğruna ter dökmüş,gözyaşı dökmüş tüm yol arkadaşlarıma,kardeşlerime teşekkür ediyor,şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

DEVLETİMİZE, ÜLKEMİZE, DAVAMIZA YAPILANLARI UNUTMAYIN UNUTTURMAYIN

Böyle coşkulu bir ortamda burada sizlerle olduğum için çok mutlu ve gururluyum diyen Tokat Ak Parti Milletvekili Coşkun Çakır: “Bir aday toplantısında yine beraberiz bu sürece kadar aramızdan ayrılanlar oldu. Allah onlara, Tüm Şehitlerimize 15 Temmuz Şehitlerimize rahmet eylesin. Hayatınızda şahsınıza yapılanları kişiliğinize yapılanları unutun. Unuttuğunuzda hiçbir şey kaybetmezsiniz. İnsan unuttuğu zaman kinini, nefretini, kavgasını unutmuş olur. Ama devletimize, ülkemize, davamıza yapılanları asla unutmayın, unutturmayın.24 Haziran seçimlerinin birlik beraberlik içerisinde kardeşçe geçmesini temenni ediyor. Ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.Bizlerin sizin üzerinizde pek hakkı yoktur ama siz bizlere hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun.Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı ve sözlerini Yunus Ermenin bir şiiri ile sonlandırdı: Çiçeklerle hoş geçin,balı incitme gönül,bir küçük meyve için dalı incitme gönül. Konuşmak bize mahsus, olsa da bir güzel süs, ya hayır de yahut sus, dili incitme gönül, başın olsa da yüksek, gözün enginde gerek, kibirli yürüyerek yolu incitme gönül, Mevla verince azma, geri alınca kızma, tüten ocağı bozma, külü incitme gönül, dokunur gayretine,karışma hikmetine,sahibi hürmetine,kulu incitme gönül.

ÜLKEMİZİ, TOKATIMIZI BÜYÜTTÜK

Tokat için yaptıkları projelerden bahseden Tokat Ak Parti Milletvekili Celil Göçer ise: Değerli kardeşlerim Türkiye 200 yıllık zor bir süreçten geçiyor ama son yıllarda yaşadıklarımız Allah’ın izniyle bu zor sürecin selamete kavuşacağını işaret ediyor. Bize dik çöktürmek isteyenler karşısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan önderliğinde dimdik durarak ülkemizi, Tokatımızı büyüttük. Millet bize milletvekili olarak görev verdiğinde Ak Partinin 4 milletvekili olarak her hafta toplandık. Tokat’ın sorunlarını masaya yatırdık, sorunları çözümledik ve görev dağılımı yaptık hepimizin bir görevi vardı. Bu görevimiz sürecinde bürokratlarımızla, üniversitelerimizle, sivil toplum örgütleriyle, derneklerimizle, uyum içerisinde çalıştık.Söylenenin aksine Tokat göç vermedi Tokat’ın nüfusu arttı.İlk gittiğimiz bakanlık tarım bakanlığı oldu. Tokat’ın parçalı arazi sistemini birleştirdik,Tokat’ın arazilerinin sulama sorununu çözdük,devletimizin hayvancılık yapan çiftçiye desteği arttı,Arıcılığı destekledik,çiftçimizin ürününün heba olması ürününün para etmesi için yapılan uluslar arası yaş meyve sebze hal projesine Tokat’ı dahil ettik.Sağlıkta Tokat’ın bir eksiği kalmadı,bütün ilçelerimize hastane yaptık,bir tek Sulusaray kaldı onunda ihalesi tamamlanmak üzere.Vatandaşlarımız anjio olmak için dışarı gidiyorlardı, Tokatımıza anjio ünitesi kurduk.Yoğun bakım ünitelerimizi yatak sayımızı artırdık. Çalımbel cezaevi kapasitesini artırdık.Bu zamana kadar çalışmalarımızı sürdürdük,bugünden sonrada devam edecek.Elimizden gelenin fazlasını yaptık.Milletvekilliğim döneminde sizleri kırdıysam,incittiysem beni affedin. Benim hakkım varsa helal olsun siz de haklarınızı helal edin. Allah’a emanet olun. Sayılar sunarım.”diye konuştu

TAYYİP ERDOĞAN’IN ASKERİYİM HAK DAVANIN NEFERİYİM

Ülkemizin daha güçlü bir hükümet sistemine geçebilmesi için 24 Haziranda erken seçim kararı aldık diyen Tokat Ak Parti Milletvekili Zeyid aslan:”Ak Partiyle birlikte birçok seçim yaşadık bu seçimlerin hepsi çok önemliydi, fakat 24 Haziran’da yapacağımız erken seçim daha çok önem arz ediyor. Çünkü bu seçim Türkiye’nin vizyonunu değiştirecek bir seçimdir. Özellikle meclise gidecek arkadaşlarıma sesleniyorum, oradakilere söyleyin. Öyle kimsenin bir yere falan gittiği yok. Biz meydanlardayız . Kim Tayip Erdoğan’ı yargılayacakmış, işte Tokat, İşte Türkiye’nin meydanları. Buyurun hodri meydan.15 Temmuzda tanklarınızla nasıl kaçtıysanız yine kaçacak delik aramaya devam edeceksiniz”.dedi. Aktif siyasete son noktayı koyduğunu belirten Zeyid Aslan,”Aktif siyasete noktayı koydum ama ben Tayip Erdoğan’ın askeriyim, Hak davanın neferiyim. Zafer her zaman inananlarındır ve inanların olmaya devam edecektir. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin.” ifadelerini kullandı.

YIKLMADIK YIKILMAYACAĞIZ

Ben öncelikle Zeyid Arslan kardeşime, Celil Göçer kardeşime, Çoşkun Çakır kardeşime teşekkür etmeyi bir borç bilirim diye konuşmasına başlayan Tokat Milletvekili adayı Yusuf Beyazıt:” Ben Zeyid Arslan, Celil Göçer,Çoşkun Çakır kardeşlerimden görev yaptıkları sürece çok memnun kaldım.Birbirimizi hiç üzmedik,incitmedik.Haklarını helal etsinler.Allah onlardan razı olsun. Değerli kardeşlerim Nasıl Abdülhamit döneminde bu millete diz çöktürmek istemişlerse, nasıl 27 Mayısta Menderesi ipe götürmüşlerse, nasıl 12 Eylülde okunan Kuranları yasaklamışlarsa, nasıl 28 Şubatta bu milletin başörtüsüne, İmanına dil uzatmışlarsa bunları gayesi hiç değişmedi. Bunları yaparken asıl hedef olarak Recep Tayip Erdoğan’ı gördüler. Ama Elhamdülillah sizlerin sayesinde yıkılmadık yıkılmayacağız. Bunlar gezi kalkışması yapmak süretiyle ekonomik istikrarının önünü kesmenin gayretini gösterdiler. Yine 17-25 Aralıkta darbe yaparak devletin içine sızmış teröristlerle iş birliği yaparak devleti ele geçirmek istediler. Pensilvanyadan, Amerikadan, İsrailden,Yahudiden aldıkları talimatlarla bu milletin üzerine gelmek istediler.Ben sizlere güveniyorum,Hanım kardeşlerime güveniyorum,ben bu teşkilata güveniyorum.Nasıl geçen seçimlerde Yusuf’u Hz.Yusuf gibi kuyudan çıkarıp 4.vekil olarak meclise gönderdiyseniz bu günde onlara dersini yine sizler vereceksiniz.Ben size güveniyorum,ben sizin samimiyetinize güveniyorum.Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.Allah hepinizden razı olsun.Allaha emanet olun.”diye konuştu.

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN SONRA YENİ BİR SİSTEME İMZA ATACAĞIZ

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin çok önemli olduğunu belirten Tokat Ak Parti milletvekili adayı Mustafa Arslan:”24 Haziran seçimlerinden sonra yeni bir sisteme imza atacağız.Yeni kurulan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle çok büyük yapısal reformlara imza atacağız.Milletimizin, memleketimizin önünü kestirmeye çalışanlara fırsat vermeyeceğiz,ülkemizi böldürmeyeceğiz.24 Haziran seçimlerinden sonra 25 Haziran sabahına zaferle uyanacağız.Bizler seçimden sonra burada ofisler açacağız,telefonum 24 saat açık olacak,sizlerin sorunlarını tek tek dinleyeceğiz.Her zaman sizlerin yanında olacağız.Ben bu seçimlerin Ülkemize, memleketimize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Allah’a emanet olun.”şeklinde konuştu.

SİZLERE HİZMET İÇİN KARŞINIZDAYIM

Ak Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin: “Zeyid Arslan beye, Çoşkun Çakır beye Celil Göçer hocama ve geçmişte hizmet veren tüm milletvekillerine teşekkür ediyor,şükranlarımı sunuyorum. Önümüzde Türkiye tarihinin en önemli seçimleri var. Bu seçimlerde hep beraber teşkilatlarımızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Geçmişte İstanbul milletvekilliği yaptım. Cumhurbaşkanımızın baş danışmanlık Görevini yürüttüm. Ve burada doğmuş, büyümüş sizlerden biri olarak sizlere hizmet vermek için yine karşınızdayım. Sizler, sizlerin iradesi benim için çok önemlidir. Her zaman olduğu gibi yine bu seçimde de sizlere güvenim sonsuz. Yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinin birlik beraberlik içinde geçmesini ve hayırlar getirmesini diliyorum.”diye konuştu.

BİZİM SİYASİ GELENEĞİMİZDE MAZLUMLARIN UMUDU RECEP TAYİP ERDOĞAN VARDIR

İçinde bulunduğumuz bu mübarek ramazan ayının Ülkemize, milletimize ve dünyadaki tüm mazlumlara hayırlar getirmesini diliyorum. Diyerek sözlerine başlayan Tokat Ak Parti milletvekili adayı Fatih Akgün:”Ben öncelikle bu zamana kadar bizlere yol gösteren, önderlik eden, milletimize hizmet veren tüm milletvekillerine teşekkür ediyorum. Bugün bu ortamda tüm teşkilatımızla sizlerle olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Bizim siyasi geleneğimizde ben yoktur. Biz vardır. Bizim siyasi geleneğimizde ülkem vardır, milletim vardır, şehrim vardır, Tokat’ım vardır. Bizim siyasi geleneğimizde tüm dünya mazlumlarının umudu olmuş Recep Tayip Erdoğan vardır. Bizim buradaki amacımız Recep Tayip Erdoğan’ın yükünü hafifletmek, Recep Tayip Erdoğan’a yakışır bir dava arkadaşı,yol arkadaşı olabilmek ve sizlere en güzel şekilde hizmet verebilmektir.Bunun için gece gündüz çalışacağız.Bu organizasyonu hazırlayan il teşkilatımıza ve bu organizasyona katılan siz gönüldaşlarıma çok teşekkür ediyor,saygılar sunuyorum.” şeklinde konuştu.

BİZİM İNANDIĞIMIZ DAVA MİLLETİN YENİDEN DİRİLİŞ DAVASIDIR

Son olarak söz alan Tokat Ak Parti milletvekili adayı Adem Dizer ise:”Biz bu davaya inandık 2002’den bu yana bu dava için mücadele ediyoruz. Bizim inandığımız dava mazlumların duası , mazlumların umudu olmuş bir dava,bizim inandığımız dava milletin yeniden diriliş davasıdır.Biz bu davada yürürken hangi pozisyonda,hangi konumda olduğumuzun hiçbir önemi yok.Biz bu dava için her zaman gece gündüz çalışmak için varız.Sizlere hizmet için varız.Makamlar gelip geçici ama bu dava sonsuza kadar kalıcıdır.Bu önümüzdeki seçimin hayırlar getirmesini diliyorum.Bu süreçte sizlerin her zaman olduğu gibi yanımızda olacağınıza canı gönülden inanıyorum.Sizlere saygı,sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.Sağ olun,Var olun.”ifadelerini kullandı ve sözlerine Necip Fazıl’ın bir dizesi ile son verdi: Yol onun,varlık onun,gerisi hep angarya Yüzüstü çok süründün ayağa kalk Sakarya. Yapılan konuşmalardan sonra tanıtım proğramı sona erdi.

HABER:OZAN ODABAŞOĞLU

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil