Ana Sayfa Gazete Manşeti, Manşet, Son Dakika Haberler, Spor haberleri 21 Eylül 2018 1345 Görüntüleme

ERBAASPOR’UN RAKİBİ HEKİMOĞLU TRABZON, TOKATSPOR İSE TUZLASPOR’A KONUK OLUYOR

Lige iyi başlayamayan temsilcilerimizden Tokatspor ile Erbaaspor Bugün oynanacak karşılaşmalardan 3’er puan alarak üst sıralara çıkmayı hedefliyor.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şu şekilde:
– Spor Toto Süper Lig
Bugün:
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)
16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)
23 Eylül Pazar:
16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)
19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)
24 Eylül Pazartesi:
21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)
– Spor Toto 1. Lig
Bugün:
14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)
14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)
19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)
19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
23 Eylül Pazar:
16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)
19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)
19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)
– TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Bugün:
15.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
15.30 Etimesgut Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
15.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (OSTİM)
16.00 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediyesi)
16.00 Menemen Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Menemen İlçe)
16.00 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk)
19.00 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)
19.00 Fethiyespor-Darıca Gençlerbirliği (Fethiye İlçe)
Beyaz Grup
Bugün:
15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 Gaziantepspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Yenişehir)
15.30 Ankara Demirspor-Bayrampaşa (TCDD Ankara Demirspor)
16.00 İnegölspor-Kastamonuspor 1966 (İnegöl İlçe)
16.00 Sancaktepe Belediyespor-Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)
16.00 Eyüpspor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Sakaryaspor-UTAŞ Uşakspor (Yeni Sakarya Atatürk)
19.00 Manisaspor-Niğde Anadolu (Manisa 19 Mayıs)
– TFF 3. Lig
1. Grup
Bugün:
15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Şanlıurfa GAP)
15.30 Erbaaspor-Hekimoğlu Trabzon (Erbaa İlçe)
15.30 Kozan Belediyespor-Artvin Hopaspor (İsmet Atlı)
15.30 Nevşehir Belediyespor-Körfezspor (Nevşehir Gazi)
16.00 Ergene Velimeşespor-Batman Petrolspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
16.00 Silivrispor-Büyükçekmece Tepecikspor (Silivri)
16.00 Gebzespor-Yomraspor (Alaettin Kurt)
19.00 Tire 1922-Nazilli Belediyespor (Tayfur Çiçek)
2. Grup
Bugün:
13.00 Ofspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
15.00 Pazarspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe)
15.30 Altındağ Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Aktepe)
15.30 Osmaniyespor-Yeni Orduspor (Osmaniye 7 Ocak)
16.00 Alibeyköyspor-Karşıyaka (Alibeyköy)
16.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel)
16.00 Esenler Erokspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
16.00 Kızılcabölükspor-Adıyaman 1954 (Kızılcabölük Semt Sahası)
23 Eylül Pazar:
15.30 Kırşehir Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Kırşehir Ahi)
3. Grup
Bugün:
13.00 1461 Trabzon-Ankara Adliyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Diyarbekirspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
15.00 Payasspor-Bağcılarspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
15.00 Fatsa Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Fatsa İlçe)
16.00 Halide Edip Adıvarspor-Kocaelispor (Esenler)
16.00 Gölcükspor-Çorum Belediyespor (İhsaniye İlçe)
16.00 Muğlaspor-Cizrespor (Muğla Atatürk)
16.00 Turgutluspor-Bayburt İl Özel İdare (Turgutlu 7 Eylül)
19.00 Bucaspor-Serik Belediyespor (Yeni Buca)

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil